Фустанот кој го носеше Светлана Ражнатовиќ Цеца за полнолетството на својата ќерка, забавата за која со месеци се пишуваше во медиумите, го носеше и светската дива Џенифер Лопез. Двете диви во ист фустан, која ви се допаѓа повеќе?