Цеца е позната по својот беспрекорен стил, а овој пат изненади со нова комбинација.

Пејачката на Инстаграм објави фотографија во потполно ново издание. Со оглед на тоа дека сме навикнати Цеца да ја гледаме во секси фустани кои и ги истакнуваат атрибутите, нејзиниот нов избор изненади многумина.

Цеца се одлучила за лежерна комбинација, која е својствена за тинејџерки.

Погледнете: