Водителката Маријана Станојковска не чекаше долго и при првите сончеви зраци замина на плажа, максимално да го искористи времето.

На својот Инстаграм профил објави фотографија во костим за капење покрај песочната плажа и го најави летото кои ни претстои.

Погледнете: