Мексиканската водителка Арасели Ордаз Кампос позната како Гомита, направи нешто навистина лудо ако се знае дека беше облечена во кратко фустанче.

Таа во шоу програма скокна преку трамполина на душек, а многумина ја осудија дека не одбрала адекватна облека за такво нешто.

Инаку, водителката е позната на мексиканската јавност по тоа што изгуби 15 килограми, а од тогаш на социјалните мрежи редовно објавува провокативни фотографии.