Актерката Моника Белучи одамна важи за една од најубавите и најзгодните жени на светот, а годините тоа не можат да го променат.

За тоа сведоци и фотографијата на која Моника позира сосем гола, додека телото го покрива само со кавијар.

Нејзините фанови паднаа во транс, секако највеќе машкиот дел, а фотката има многу лајкови и воодушевувачки коментари.