Пејачката Бритни Спирс ја покажа и својата „безобразна“ страна кога на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е гола.

Ова е прв пат после подолго време Бритни да се разголи и не чуди што фотографијата предизвика илјадници коментари, поточно 4,606.